2020

03.12.20 // Jubileum concert Masterclasses Apeldoorn // Theater Orpheus, Rabobankzaal

29.11.20 // Programma met Hanna Shybayeva // Gouda

08.11.20 // Programma met Thomas Dulfer // Jurriaanse zaal, Doelen // Rotterdam

27.09.20 // Programma met Kika Sprangers // Jonge Meesters Wilp // Dorpskerk Wilp

27.06.20 // ARCHILLUM Festival // Milaan, Italie

05.04.20 // 14:00 // Haydn - Die sieben letzten Worte // Podium Klassiek Eindhoven // Kazerne, Eindhoven

04.04.20 // Haydn - Die sieben letzten Worte // Podium Eibergen

28 - 29.03.20 // NSKA // Masterclasses // Haydn Quartet // CVA Amsterdam

01.03.20 // 20:00 // Symbolisme // Haren

29.02.20 // Symbolisme // Peize

24.02 - 28.02 // Kamermuziek week Hanns Eisler // Berlijn

23.02.20 // 15:00 // Symbolisme // Kolonieconcerten// Koloniekerkje, Wilhelminaoord

16.02.20 // 20:00 // Bevangen door mooie dingen // Stadsgehoorzaal, Leiden

15.02.20 // 20:00 // Februari Festival // Nieuwe Kerk // de Haag

14.02.20 // 20:00 // Februari Festival // Nieuwe Kerk // de Haag

09.02.20 // 12:30 // Stichting het Cenakel // Cenakel, Tilburg

07 - 09.02.2020 // NSKA // Masterclasses Lucas Hagen // Amsterdam

01.02.20 // Kamermuziek concert // Kulturzentrum // Bayern, Duitsland

25.01.20 - 01.02.20 // Strijkkwartet Biënnale // Muziekgebouw aan ’t IJ, Amsterdam

2019

09 - 10.10.20 // 20:00 // Vortragsabend Violoncello // Prof. J.G. Queyras // Kleiner Saal, Mh Freiburg

08.12.19 // 15:30 // Kamermuziekcyclus Theo Driessen  // Stichting Theo Driessen Instituut, Helmond

28.11.19 // Flanders informal summit // Gent Festival // Opera Gehnt, Belgium

25 - 27 // NSKA // Masterclasses // Eberhard Feltz // CVA, Amsterdam

17.11.19 // Cello Concerto Pavle Dešpalj // Strijkorkest Haagse Beek // Oud-Katholieke Kerk, Delft

16.11.19 // Cello Concerto Pavle Dešpalj // Strijkorkest Haagse Beek // Paleiskerk, den Haag

26.10.20 //Strijkkwartet Biënnale Amsterdam // besloten // Amsterdam

28.09.19 // besloten // Symbolisme // Vereniging, Haarlem

26.09.19 // 12:00 // Symbolisme // Muziekgebouw aan't IJ, Amsterdam

14.09.19 // Gent Festival // OdeGand // Haydn, Die Sieben Letzten Worte // Sint-Michielskerk, Gent

01.09.19 - 22.09.19 // Internationale Sommerakademie für Kamermusik // Niedersachsen

01.09.19 // NMF cadeau concert // Ruurlo

19.08.2019 - 22.08.19 // Zeister Muziekdagen // Evangelische Broedergemeente, Zeist

12.08.19 - 16.08.19 // Grachtenfestival // Grachtenfestival Amsterdam

20.05.19 - 26.05.19 // ECMA Grafenegg // Grafenegg, Oostenrijk 

18.05.19 // Donateurs concert Stringendo // Besloten // Rotterdam

12.05.19 // Podium Witteman // Animato Kwartet // Amsterdam

11.05.19 // Strijkkwartet Biënnale Amsterdam // Kröller Müller museum

10.05.19 // Masterclasses Eberhard Feltz // NSKA // Amsterdam

24.04.19 - 30.04.19 // ECMA Oslo // Oslo, Norwegen 

15.03.19 // 12:30 // Bevangen door mooie dingen // TivoliVredenburg, Utrecht

18.03.19 // 20:00 // Bevangen door mooie dingen // Junushoff, Wageningen

25.02.19 - 02.03.19 // Kamermuziek festival Berlijn // Berlijn, Duitsland

23.02.19 // 14:30 // Symbolisme // Kaarten // Podium Eibergen

22.02.19 // 20:00 // Symbolisme // Rotterdam

14.02.19 // 20:00 // Symbolisme // Kaarten | Van Capellenhuis

13.02.19 -17.02.19 // Februari Festival // Nieuwe Kerk, Den Haag

09.02.19 // 20:00 // Symbolisme // Kaarten // Podium Heemstede

24.01.19 // 20:00 // Dvorak Quintet // Hochschule für Musik Freiburg

19.01.19 // 20:00 // Dvorak Quintet // Besloten Huisconcert

14.01.19 // 20:00 // Klas Concert prof: Jean-Guihen Queyras // ochschule für Musik Freiburg

13.01.19 // 11:00 // Palisium Concert // Podium Palisium, Eerbeek

09.01.19 // 20:15 // JONGE NEDERLANDERS // Concertgebouw Amsterdam, Kleine Zaal, Amsterdam

2018

23.12.18 // 18:00 // Podium Witteman // Amsterdam

18.11.18 // 15:00 // Kolonieconcerten // Koloniekerkje, Wilhelminaoord

20.10.18 // 12:00 // Eerste ronde Cello Biënnale // Muziekgebouw aant ij

29.09.18 // 20:00 // Kunst in de kamer // Kunst in de Kamer, Voorschoten

27.09.18 // 20:00 // St. Kamermuziek Oosterbeek // Vredebergkerk Oosterbeek

22.09.18 // 20:00 // Frank van der Wal Fonds // Luthersekerkje Apeldoorn

22.09.18 // 14:00 // Noorderkerk concerten // Noorderkerk Amsterdam

15.09.18 - 19.09.18 // ECMA Gent Festival // Gent België

12.08.18 - 19.08.2018 // Davos Festival - Young Artist in Concert // Davos Festival, Switzerland

11.08.18 // 16:00 // Grachtenfestival // Droog, Amsterdam

29.07.18 - 07.08.18 // VERÃO CLÁSSICO // Lisbon, Portugal

20.06.18 // 20:00 // Kammermusikfest I // Hochschule für Musik Freiburg

18.05.18 // 15:00 // Boccherini Project // Friedenskirche, Freiburg

20.05.18 - 27.05.18 // ECMA Grafenegg // Grafenegg Kulturbetriebs, Oostenrijk

01.04.18 // 15:00 //  Recital met Tobias Borsboom // Ulvenhout

24.03.18 // 20:00 // Kunst in de Kamer // Bodegrave

10.03.18 - 15.03.18 // Jong talent festival // Schiermonnikoog

04.03.18 - 08.03.18 // ECMA Manchester // Manchester, England

11.02.18 // 15:00 // Brackman trio and friends // Leimuidenstraat 18HS, Amsterdam

11.02.18 // 10:00 // Spiegelzaal, Radio 4 // Concertgebouw Amsterdam, Amsterdam

04.02.18 // 15:00 // Nieuwjaars Concert Arkovksy // Kapel Zuster Julie Postel Boxmeer

02.02.18 // 17:00 // Strijkkwartet Biënnale: Alfred Brendel // Muziekgebouw aan’t Ij, Amsterdam

14.01.18 // 10:00 // Bach Cello Suites // De Geerteskerk Kloetinge

07.01.18 // 17:00 // Benefietconcert, Vera Beths // Muziek Centrum van de Omroep, Hilversum